Cennik


Diagnostyka komputerowa silnika 70 zł

Cena zależy od rodzaju testu i jego zakresu. Nowoczesne samochody cechuje bardzo złożona budowa silnika. Silniki takie charakteryzują się zwiększoną wydolnością paliwa i zmniejszoną produkcją zanieczyszczeń. Sterowane są przez układ komputerowy. Jeśli zauważysz nieprawidłowości w działaniu swojego silnika, skorzystaj z pomocy Naszego warsztatu, który przygotowany jest do serwisowania samochodów z układem komputerowym marek: AUDI, FORD, VOLKSWAGEN. Oferujemy serwis innych marek samochodów z pieczołowitą starannością. W samochodach marki FORD jest możliwość kodowania kluczyków oraz wszelkiego rodzaju adaptacji, kodowania oraz programowania sterowników.

Naprawa silnika ustalane indywidualnie

Niezwykle ważnym elementem każdego samochodu jest jego silnik. Dbamy o niego podczas regularnej wymianie oleju silnikowego oraz płynów eksploatacyjnych jak również w tracie jazdy. Żywotność silnika uwarunkowana jest przez producenta. Lecz gdy silnik odmawia posłuszeństwa oferujemy gamę specjalistycznych procedur tak , aby uniknąc jego wymiany. W zależności od stopnia uszkodzenia cenę ustalamy indywidualnie w warsztacie przekazując informację o przewidywanej cenie.

Serwis zawieszenia 50 zł

Niezwykle ważnym elementem w Naszych samochodach jest zawieszenie. Bardzo często spotykamy się z nawierzchnia na drogach, przed którymi nie można uniknąć w wyniku czego cierpi Nasze zawieszenie. Doświadczenie podpowiada Nam, aby co jakiś czas udać się do warsztatu w celu sprawczenia jakości zawieszenia. Pozwoli oszczęści czas jak również pieniądze  , które w późniejszym okresie wyciągną ostatnie oszczędności z kieszeni. Oferujemy diagnostykę, serwis bądź naprawę zużytych części. Cena obejmuje sprawdzenie zawieszenia. W przypadku naprawy sprawdzenie zawieszenia jest bezpłatne.

Serwis klimatyzacji 80 zł

Każdy ceni sobie komfort podczas podróży. Niezwykle ważna w naszych samochodach jest sprawna klimatyzacja. Nasz serwis świadczy usługi odgrzybiania, czyszczenia oraz ozonowania klimatyzacji samochodowej każdego rodzaju pojazdów.